« Wróć

Szkolenie w dniach 24-29 czerwiec 2013 r. w atrakcyjnej miejscowości nad morzem - Sobieszewo k/Gdańska

Uprzejmie informuję, że Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu w porozumieniu z Europejską Grupą Doradczą przygotowuje w dniach 24-29 czerwiec 2013 r. nieodpłatne 20-osobowe szkolenie.

 

Szkolenie odbędzie się w atrakcyjnej miejscowości nad morzem - Sobieszewo k/Gdańska http://www.vegahotel.eu/ dla małych i średnich przedsiębiorstw. Koszty szkolenia pokrywane są ze środków europejskich.

Jedyny wydatek jaki ponosi firma lub uczestnik szkolenia to koszt dojazdu, pozostałe koszty pobytu (wyżywienie, zakwaterowanie, koszty szkolenia ) są bezpłatne.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zapewnienie przez jedną firmę  udziału dwóch przedstawicieli. Mogą to być zarówno właściciele, członkowie zarządów jak i pracownicy a w niektórych przypadkach osoby towarzyszące.

Tematyka szkolenia:

- zarządzanie strategiczne

- rozwój umiejętności sprzedażowych i menadżerskich

W załączeniu przesyłamy tabelę do wypełnienia z podstawowymi danymi, które należy przekazać e-mailem lub osobiście do biura RIG do dnia 12 czerwca. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji może udzielić Lidia Secler Tel. 62 764 57 83 kom. 605 99 20 89.

Pozdrawiam

Andrzej Spychalski

Dodany 12.03.2018

Galeria zdjęć

Pliki do pobrania