« Wróć

Dni Otwarte ZETOR

RELACJA FIRMY ZETOR

Firma Zetor Polska Sp. z o.o. w Kaliszu jest generalnym dystrybutorem ciągników marki ZETOR w Polsce. Ciągniki te produkowane są u naszych południowych sąsiadów w Czechach. Od początku produkcji w 1946 roku są obecne i bardzo popularne w Polsce.

Nasza firma poza sprzedażą hurtową do dealerów rozsianych w całej Polsce prowadzi również sprzedaż detaliczną ciągników i części zamiennych w okręgu ok. 50 km od Kalisza dla klientów indywidualnych.

Specjalnie dla nich w dniu 26/06/2022 przygotowaliśmy tzw. „Dzień otwarty z Zetorem”. W tę piękną i słoneczną niedzielę przygotowaliśmy dla naszych klientów , ale również dla każdego , kto zechciał nas odwiedzić sporo (całkowicie darmowych) atrakcji w tym:

- grill z napojami dla wszystkich (bez limitu)

- animmacje i zabawy dla dzieci

- zamki dmuchane dla dzieci

- zrobiliśmy profesjonalny pokaz mycia ciągników rolniczych środkami renomowanej firmy HYPERIN

- przeprowadziliśmy kilka konkursów z nagrodami dla wszystkich uczestników, które spotkały się z doskonałym przyjęciem. Jednym z najciekawszych był konkurs przepychania zabytkowego ciągnika Zetor 25 z 1958 roku.

- nasi pracownicy przeprowadzili wiele obiecujących rozmów z klientami

Podczas całego eventu (od 14.00 do 17.00)  gościliśmy ok. 400 osób, co pokazało, że powinniśmy takie imprezy organizować co najmniej 1 raz w roku.

Dodany 04.07.2022

Galeria zdjęć