TRANS- POZ. S.A.

Adres:
Wrocławska 89, 62-800 Kalisz

Telefon: 62 768 70 41
Adres e-mail: info.poznan@trans-poz.com.pl
Strona www: http://www.trans-poz.com.pl/

Opis

TRANS- POZ. S.A. działa na rynku już ponad 50 lat. Początkowo jako przedsiębiorstwo transportowe z własnym zapleczem technicznym, a obecnie jako autoryzowany dealer i serwis pojazdów IVECO, FIAT PROFESSIONAL, a także autoryzowany serwis pojazdów ciężarowych i specjalistycznych marki JELCZ. W ramach naszej działalności świadczymy również szeroki zakres usług serwisowych dla pojazdów innych marek, jako serwis wielomarkowy.

Posiadamy własną, okręgową stację obsługi pojazdów, prowadzimy sprzedaż części zarówno oryginalnych, jak i zamienników. W każdym Oddziale zajmujemy się profesjonalną naprawą pojazdów powypadkowych wszystkich marek, zapewniając jednocześnie naszym klientom samochód zastępczy oraz bezgotówkowe rozliczenie z Towarzystwem Ubezpieczeniowym.

Nasze działania zorientowane są na długofalową współpracę z Klientem. Starania firmy doceniane są przez rosnące grono zadowolonych Klientów, którzy cenią nas za pełen profesjonalizm. Ponadto spełniamy wiele rygorystycznych standardów stawianych Dealerom przez Producentów i Importerów. Przyznano nam wiele ważnych nagród takich jak np. Najlepszy serwis i Sprzedaż części firmy IVECO, Certyfikat NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI W MOTORYZACJI.

Oddziały wyposażone są w najnowocześniejszy sprzęt, a Kadra charakteryzuje się wysokim profesjonalizmem i doświadczeniem w zakresie świadczonych usług serwisowych oraz sprzedaży samochodów dostawczych.

 

Zdjęcia