« Wróć

Szkolenie nad morzem

Uprzejmie informuję, że Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu w porozumieniu z Europejską Grupą Doradczą przygotowuje w dniach 20-24 maj 2013 r. nieodpłatne 20-osobowe szkolenie wyjazdowe w atrakcyjnej miejscowości nad morzem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Koszty szkolenia pokrywane są ze środków europejskich w ramach pomocy de minimis w wysokości około 2200, 00 zł na jednego uczestnika.

Jedyny wydatek jaki ponosi firma lub uczestnik szkolenia to koszt dojazdu, pozostałe koszty pobytu (wyżywienie, zakwaterowanie, koszty szkolenia oraz impreza integracyjna) są bezpłatne.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zapewnienie przez jedną firmę udziału dwóch przedstawicieli. Mogą to być zarówno właściciele, członkowie zarządów jak i pracownicy a w niektórych przypadkach osoby towarzyszące.

Tematyka szkolenia:

zarządzanie strategiczne
rozwój umiejętności sprzedażowych i menadżerskich
Naszym zamiarem jest przeprowadzenie kontrolowanej rekrutacji tak by grupa uczestników komponentu składała się z najaktywniejszych członków RIG a szkolenie pogłębiło procesy integracyjne.

W miesiącu lutym byliśmy współorganizatorami identycznego szkolenia Karpaczu ( w szkoleniu nad morzem nie mogą wziąć udziału firmy uczestniczące w szkoleniu w Karpaczu). Była to niezwykle udana i pożyteczna impreza. Tym razem zapewne będzie podobnie.

W załączeniu przesyłamy tabelę do wypełnienia z podstawowymi danymi, które należy przekazać e-mailem lub osobiście do biura RIG do dnia 30 kwietnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegółowych informacji może udzielić Lidia Secler Tel. 62 764 57 83 kom. 605 99 20 89.

Po zakończonej rekrutacji spróbujemy skoordynować 4-osobowe grupy wyjazdowe by obniżyć koszty przejazdu. Dalsze szczegóły przekazywać będziemy droga e-mailową.

Pozdrawiam

Andrzej Spychalski

RIG w Kaliszu

Dodany 12.03.2018

Pliki do pobrania