« Wróć

Wyjątkowa Gala Business Lunch Delux w Gutowie

Już po raz drugi przedsiębiorcy z naszego regionu spotkali się w bajecznej scenerii zamku w Gutowie na Business Lunch Delux. Po doświadczeniach pierwszego spotkania Regionlna Izba Gospodarcza w Kaliszu przystąpiła do partnerstwa w organizacji ej cyklicznej imprezy. Lider i inicjator pomysłu grupa PROQ z Dawidem Wojcieszakiem i Remigiuszem Kalwarskim zaskoczył gości spotkania licznymi atrakcjami. W części biznesowej zaprezentowane zostały krótkie wykłady.

 

Jako pierwszy wystąpił dyr. Andrzej Spychalski z Regionalnej Izby Gospodarczej, który przedstawił instrumenty i narzędzia wsparcia biznesowego oferowanego przedsiębiorcom przez Izbę.

Maciej Borowiak, współwłaściciel firmy BREWA zaprezentował efekty podejmowanych i oferowanych działań związanych z optymalizacją kosztów zakupu i zużycia energii elektrycznej. Przedstawił także mechanizmy budowy własnych mini elektrowni w postaci ogniw fotowoltaicznych. Skala oszczędności na zrealizowanych projektach wzbudziła wyjątkowe zainteresowanie.

W kolejnej prezentacji Małgorzata Kulka ze szkoły językowej English Partner zachęcała przedsiębiorców do nauki języka angielskiego nowoczesnymi metodami. Uczestnicy Bussines Lunch w 5 językach wyznali sobie miłość!

O najnowszych trendach w biznesie z wykorzystaniem Internetu wspomniał świeżo upieczony tata Krzysztof Gimla.

Bardzo ciekawe doświadczenia w budowaniu własnego biznesu popłynęły z ust właścicieli kilkunastu nowych bardzo kreatywnych firm, w tym także Startupów, które zostały zaprezentowane w ramach "jednominutowej szansy marketingowej”.

Patryk Boro, kolejny z gości spotkania zdradził uczestnikom Business Lunchu sekret sukcesu. Przekonywał on wszystkich  że jednym ze źródeł sukcesu biznesowego jest upadek na samo dno a następnie konsekwencja i zdeterminowanie w realizacji wytyczonego celu.

Egzotyczne, pełne humoru i zaciekawienia było spotkanie z Panią Moniką Banasiak, znaną jako Słowikowa, czy królowa mafii pruszkowskiej, autorka  kilku książek. Przedstawiła ona swoją - wcale nie taką straszną - historię. Odpowiedziała również na pytania gości Business Lunchu.

Podczas Business Lunchu gości zabawiał klaun Czesio. Biznesmeni mieli również okazję obejrzeć pokaz Eweliny Wąsalskiej pole Dance i znakomity występ saksofonowy Marka Maciejewskiego, a także prezentację iluzjonisty Tomasza Stachowicza, oraz  pokaz barmański w wykonaniu Dawida Dominiaka z Kalisza. Otoczenie sali  wyróżniały obrazy rzeszowskiego artysty Piotra Wolfa.

Spotkanie zakończyło się loterią nagród i after party.

Znakomity obiad oraz przekąski i drinki towarzyszyły licznym rozmowom networkingowym a w końcowej części spotkania tańcami.

Uczestnicy spotkania opowiedzieli się za kontynuacją tej imprezy a główny organizator i nasza Regionalna Izba Gospodarcza z uznaniem przyjęła propozycję trzeciego spotkania, które zorganizowane zostanie w styczniu pod hasłem Bussines Lunch z Humorem.

Wyznania uczestników spotkania:

Bussines Lunch  Delux to wspaniała impreza.

Zapewne przejdzie do tradycji jako impreza kultowa.

Było pouczająco, networkingowo, wesoło, bardzo smacznie i bez nudów.

Impreza skończyła się o godz. 2.00 nad ranem.

Bycie na kolejnej imprezie Business Lunch Delux będzie w dobrym tonie i z poprawnością biznesową.

 

Dodany 30.10.2018

Galeria zdjęć