« Wróć

Turkusowe Śniadanie Biznesowe - 26 września Anabell

Czy można zarządzać firmą bez hierarchii, czy struktury?

Czy zamiast wydawać polecenia pracownikom, mogą oni sami podejmować decyzje jednocześnie biorąc za nie odpowiedzialność?

Kim jest nowoczesny lider i dlaczego warto nim zostać?

Na te i inne pytania odpowiemy już 26 września (czwartek) o godz. 9:30 podczas drugiego w Kaliszu Turkusowego Śniadania Biznesowego.

Zapraszamy liderów zmian, praktyków biznesu, przedsiębiorców i osoby zarządzające, a także pasjonatów turkusowych organizacji,  które szukają:

wiedzy na temat samozarządzającej organizacji
interakcji z liderami turkusowych organizacji
możliwości wspólnych rozważań nt. zalet i wad nowoczesnego zarządzania
Gościem specjalnym spotkania będzie Maciej Borowiak z firmy Brewa s.c., który poprowadzi prelekcję pt. „Samo-zarządzanie (turkusowe) – szansa na zyskowną firmę, czy droga do bankructwa?.

Maciej Borowiak jest współwłaścicielem firmy Brewa, która zajmuje się budowaniem niezależności energetycznej poprzez wykorzystanie odnawialnych źródeł energii.  Wierzy, że firma to ludzie, a nie excel. Współtworząc turkusową organizację chce udowodnić, że można budować zyskowne firmy bez planów sprzedażowych, negatywnej motywacji a w oparciu o zaufanie, transparentność i wspólne cele.

Więcej informacji na temat firmy można znaleźć na stronie prof. A.Blikle:
http://www.moznainaczej.com.pl/organizacje-turkusowe-w-polsce/brewa-kalisz
 

Śniadanie będzie miało formę prelekcji, po której otworzymy czas na dyskusję oraz sesję pytań i odpowiedzi. Na zakończenie spotkania będzie również okazja do nawiązania nowych relacji biznesowych.

GDZIE I KIEDY:

26 września 2019r. (czwartek), godz. 9:30

Restauracja Anabell Kalisz, Główny Rynek 9.

W restauracji będzie dostępna odpłatnie specjalna oferta śniadaniowa.

 Zapisy na stronie https://inkubator.kalisz.pl/2019/09/10/turkusowe-sniadanie-biznesowe-po-raz-drugi-26-wrzesnia-restauracja-anabell-kalisz/?fbclid=IwAR3snwQc3uJK4cxagVsDREgsgMY5VO9qqobaI8vH4-rxRABNHyx8QG9w9TQ

Dodany 18.09.2019

Galeria zdjęć