« Wróć

Szkolenie pt. „Ewidencja odpadów w BDO oraz najnowsze zmiany dotyczące gospodarowaniem odpadami”.

                                                                

 

                                                                                    
 
 Szanowni Państwo,

 

             Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu wraz z Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenie pt. „Ewidencja odpadów w BDO oraz najnowsze zmiany dotyczące gospodarowaniem odpadami”.

Objęci obowiązkiem rejestracji do BDO podatnicy powinni dokonać formalności związanych z rejestracją do końca 2019 roku. Od stycznia 2020 roku na podatników, którzy nie dokonają obowiązku rejestracji będą nakładane kary, wynoszące nawet do miliona złotych, kary aresztu lub grzywny, które wymierzane będą przez sąd.

Podczas szkolenia przedsiębiorcy będą mieli okazję zweryfikować czy są objęci obowiązkiem rejestracji w systemie  BDO jak również wyjaśnimy zasady poruszania się po systemie.

 Rejestracja do BDO może być konieczna w przypadku podatników, którzy prowadzą m.in. salony fryzjerskie i kosmetyczne, firmy świadczące usługi budowlane, gabinety stomatologiczne, a także zakłady mechaniki pojazdów samochodowych czy zakłady fotograficzne i drukarskie.

 Szkolenie odbędzie się w dniu 16 grudnia 2019 r. w godz. 10.00 – 14.00 w sali seminaryjnej Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości II p.

 Obsługę merytoryczną szkolenia poprowadzi Pan Marek Spiżewski –główny specjalista ds. BHP z firmy Active BHP.

Koszt udziału w szkoleniu wynosi 399 zł netto.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 12 grudnia Tel. 62 764 57 83, e-mail: rig@zeto.kalisz.pl

Dodany 09.12.2019