« Wróć

REGIONALNA IZBA GOSPODARCZA W KALISZU I KLASTER SPOŻYWCZY POŁUDNIOWEJ WIELKOPOLSKI PODCZAS OTWARTYCH DNI PAŃSTWOWEJ WYŻSZEJ SZ

 

W dniu 23 marca 2018 r. w Kampusie PWSZ w Kaliszu w nowo wybudowanej Hali Sportowej odbyły się Dni Otwarte tej uczelni. Klaster Spożywczy i RIG współpracują z uczelnią w zakresie działalności szkoleniowej, organizacji stażów pracy oraz praktyk zawodowych, wspieraniu różnorodnych projektów, których celem jest przystosowanie i rozwijanie kształcenia zawodowego młodzieży i studentów dla potrzeb gospodarki regionu.

Bardzo bliska współpraca na rzecz uruchomionego dla 340 studentów nowego kierunku kształcenia „Technologia żywności i żywienia człowieka” łączy się z promocją tego kierunku, wspieraniem klas akademickich w wybranych szkołach oraz promocją potencjału produkcyjnego, intelektualnego i innowacyjnego firm branży spożywczej naszego regionu. Na uruchomionym stoisku przedstawiciele obu Stowarzyszeń udzielali licznie przybyłym grupom młodzieży szczegółowych informacji związanych z możliwością zdobycia specjalistycznego wykształcenia na kaliskiej uczelni i wspierania możliwości zdobycia praktycznej wiedzy w kaliskich firmach.

W załączeniu serwis fotograficzny.

Dodany 16.04.2018

Galeria zdjęć