« Wróć

III KARNAWAŁOWY BAL BIZNESMENA (STYCZEŃ 2008)

Zarząd Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu w celu dalszego integrowania środowisk kaliskiego biznesu postanowił, że w dniu 24 stycznia (sobota) 2009 r. zorganizuje "III Karnawałowy Bal Biznesmena".

 

Impreza ta z licznymi atrakcjami zorganizowana zostanie tradycyjnie w pomieszczeniach kompleksu gastronomicznego MARGO kaliskiej firmy KAL-PAB przy ul. Łódzkiej 153 w sąsiedztwie byłego biurowca Winiar od godz. 19.30 do rana. Przewidujemy udział przedstawicieli wszystkich firm zrzeszonych w Regionalnej Izbie Gospodarczej oraz innych miejskich i powiatowych podmiotów gospodarczych zaprzyjaźnionych i współpracujących z Izbą.

Koszt imprezy ok. 270 zł od pary. Dla wytworzenia dobrej atmosfery zabawy proponujemy samodzielne skojarzenie towarzystwa przy jednym stoliku. Jednostkowe zgłoszenia postaramy się w konsultacji z zainteresowanymi indywidualnie skojarzyć.

Bardzo dobre doświadczenia z ubiegłego roku zachęcają nas by "III Karnawałowy Bal Biznesmena" miał charakter charytatywny. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie przez Państwa możliwości ufundowania ciekawych i atrakcyjnych przedmiotów (obrazy, książki, usługi, produkty, itp.) dla przeprowadzenia licytacji.

Wpłaty przyjmować będzie biuro Regionalnej Izby Gospodarczej w Kaliszu przy ul. Częstochowskiej 25 od 05.01.2009r.

Bardzo prosimy o dokonanie wcześniejszej rezerwacji stolika co umożliwi jego odpowiednie usytuowanie. Przewidujemy dla wszystkich uczestników stoliki okrągłe z reguły dla 10 osób. O szczegółach ( program, menu) poinformujemy Państwa przy odbiorze zaproszeń.

Serdecznie zapraszamy.

UWAGA: WPŁAT NA BAL NALEŻY DOKONAĆ NAJPÓŹNIEJ DO DNIA 15.01.2009r.

Dodany 02.03.2018

Galeria zdjęć