« Wróć

Doroczne spotkanie z Prezydentem Kalisza

W dniu 10.12.2008 r. w sali restauracyjnej MARGO w Kaliszu ul. Łódzka 153 odbyło się doroczne spotkanie z Prezydentem Kalisza. Wzięli w nim udział członkowie Regionalnej Izby Gospodarczej, przedstawiciele jednostek, organizacji i instytucji współpracujących, trenerzy i wykładowcy Izby.


Gośćmi specjalnymi byli prezesi Izb Gospodarczych z Ostrowa Wielkopolskiego i z Pleszewa z którymi RIG w Kaliszu rozwija współpracę w ramach aglomeracji.
W pierwszej części ( przy kawie i herbacie) odbyła się debata merytoryczna dotycząca problemów rozwojowych miasta w kontekście przygotowanego projektu budżetu i zamierzeń miasta na 2009 r. 
Wiele uwagi poświęcono perspektywom rozwojowym i funkcjonowania miasta w przyszłości oraz negatywnym zjawiskom ujawniającym się w kaliskiej gospodarce na tle światowego kryzysu i spowolnienia rozwoju.
W drugiej części odbyła się tradycyjna kolacja wigilijna podczas której wszyscy wszystkim składali życzenia świąteczne i noworoczne, słuchali kolęd i degustowali bardzo smaczne potrawy.

Dodany 02.03.2018

Galeria zdjęć