SZKOLENIA

Szkolenie w dniach 24-29 czerwiec 2013 r. w atrakcyjnej miejscowości nad morzem - Sobieszewo k/Gdańska

Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu uprzejmie informuje, iż w porozumieniu z Europejską Grupą Doradczą przygotowuje w dniach 24-29 czerwiec 2013 r. nieodpłatne 20-osobowe szkolenie.

Szkolenie odbędzie się w atrakcyjnej miejscowości nad morzem - Sobieszewo k/Gdańska http://www.vegahotel.eu/ dla małych i średnich przedsiębiorstw. Koszty szkolenia pokrywane są ze środków europejskich.

Jedyny wydatek jaki ponosi firma lub uczestnik szkolenia to koszt dojazdu, pozostałe koszty pobytu (wyżywienie, zakwaterowanie, koszty szkolenia ) są bezpłatne.

Więcej informacji w zakładce Aktualności.

 

Drugie szkolenie nad morzem

Uprzejmie informuję, że Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu w porozumieniu z Europejską Grupą Doradczą przygotowuje w dniach 24-28 czerwiec 2013 r. nieodpłatne 20-osobowe szkolenie.

Wiecej informacji w zakładce Aktualności.

 

Szkolenie nad morzem

Uprzejmie informuję, że Regionalna Izba Gospodarcza w Kaliszu w porozumieniu z Europejską Grupą Doradczą przygotowuje w dniach 20-24 maj 2013 r. nieodpłatne 20-osobowe szkolenie wyjazdowe w atrakcyjnej miejscowości nad morzem dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Więcej informacji w zakładce Aktualności.

 

Bezpłatny kurs języka angielskiego.

Bezpłatny kurs angielskiego. Osoby zainteresowane udziałem w kursie proszę o kontakt z Panią Joanną Molendą Tel. 62 767 89 09 w. 45 . Pełnia oferta w dołączonym pliku. Zapraszamy.

Więcej informacji w zakładce Aktualności.

 

 

RIG
ul. Częstochowska 25 p. 9 • 62-800 Kalisz
rig@zeto.kalisz.pl • 62 764 57 83
All rights reserved ® Regionalna Izba Gospodarcza, Kalisz 2012
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa Pink Elephant